سبد خرید 0

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی ماکی کالا

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ماکی کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس ‏‌های ماکی کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

هزینه حمل و نقل شهری تهران از انبار ماکی کالا تا ترمینال یا پایانه باربری به عهده ماکی کالا می باشد و پس از آن هزینه طبق بارنامه بر عهده خریدار است.

لغو سفارش پس از ارسال کالا، بعد از کسر هزینه حمل و نقل برگشت به انبار ماکی کالا از حساب خریدار ، باقی مانده حساب به مشتری عودت می شود.
برای سفارشات کنسلی وجه دریافتی از مشتری بعد از انجام مراحل حسابداری حداقل تا مدت ۳ روز کاری به حساب مشتری عودت می‌شود.
اجناس گارانتی شده توسط شرکت های همکار،، تحت گارانتی همان شرکت های تولیدی و با پشتیبانی درج شده در کاتالوگ محصول می باشد ، ماکی کالا مسئولیتی در ارائه گارانتی به این محصولات ندارد.
دستگاه های الکتریکی شامل ۷ روز بازگشت کالا نمی‌باشد.
صدمات ناشی از حمل از مبدا پایانه باربری ، ترمینال و غیره به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و شامل بیمه شرکت حمل بار است.
نصب کالاهایی که نیازمند نصاب شرکت است باید به وسیله نصاب شرکت های عرضه کننده محصول و با هماهنگی خودشان انجام شود.( مانند انواع جت هیتر و یا هواکش ها و …)
وجود کسری، اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع واحد پشتیبانی برسد.

در شرایط نوسانی بازار در محدوده های زمانی خاص ممکن است قیمت ها با قیمت های درج شده در سایت متفاوت باشد در این صورت با اطلاع مشتری ما به التفاوت مبلغ کالا دریافت شده و کالا ارسال می شود در غیر این صورت مبلغ پرداختی عینا عودت داده می شود
متاسفانه گزینه پرداخت در محل وجود ندارد اما جهت اطمینان بیشتر ، مشتریان می توانند به صورت حضوری و با مراجعه به هر کدام از دو فروشگاه فیزیکی ما در خیابان توحید تهران خرید خود را انجام دهند.
مدت ارسال نوشته شده در سایت صرفاً زمان آماده سازی محصول از انبار ماکی کالا تا باربری می‌باشد که شماره پیگیری و نام باربری به مشتری اعلام می گردد، تاخیر در ارسال از جانب باربری و یا ترمینال هیچگونه مسئولیتی را متوجه ماکی کالا نمی‌کند.

ارسال مرسولات ارائه شده از طریق سیستم  پست، باربری و همچنین ساماته اتوبوس رانی انجام می شود و برای شهرهای نزدیک حداقل 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور حداقل 72 ساعت زمان خواهد برد.
در صورت سفارش کالا با حجم ماشین دربست پیش از ارسال کالا هزینه های حمل با مشتری هماهنگ می شود.
سایت ما کی کالا این اختیار را دارد که قوانین سایت را در هر زمان با توجه به سیاست های ماکی کالا تغییر دهد.
کاربر با عضویت در سایت تمام قوانین را می پذیرد.

 

برگشت به بالا
0