معرفی شرکت ویوان

شرکت ویوان از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را با ماموریت «کمک به سلامتی و تامین غذای سالم برای جامعه» آغاز کرد. با توجه به  اهمیت سلامتی و حفاظت از دام و طیور و نقش مهم آن در زنجیره غذایی انسانها، این شرکت فعالیت خود را در حوزه تولید افزودنی ها و مکمل های خوراک دام و طیور قرار داد و امروزه بعنوان یکی از برندهای پیشرو در این صنعت مطرح میباشد.

محصولات ویوان امنیت و سلامتی خوراک دام، طیور و آبزیان را تضمین کرده و در تولید شیر و گوشت سالم نقش بسیار موثری دارد.

ما می کوشیم ارزش آفرین باشیم؛ این ارزش آفرینی در ارتباط با کلیه ذینفعان ما از قبیل کارکنان، مشتریان، تامین کنندگان، جامعه و مردم معنی پیدا می کند.

هدف ویوان این است که با ارزش آفرینی بیشتر و خلق تنوعی از ارزش های نوآورانه برای کلیه ذینفعانمان، ارزش آفرین ترین سازمان در حوزه فعالیت خودمان باشیم و در ساختن دنیایی بهتر برای زندگی انسان ها نقش آفرینی کنیم.

کسب عناوین واحد صنعتی نمونه کشور در تحقیق و توسعه در سال ۱۳۹۸، انتخاب به عنوان کارآفرین برتر استانی در سال های ۱۳۹۵ و ۱۴۰۰ از طرف وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، کسب عناوین طرح های پژوهشی برتر و محصولات نوآورانه در سال های ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ ، واحد نمونه و کارفرمای نمونه در چندین دوره متوالی، تنها بخشی از دستاوردهای ما میباشد.

ثبت درخواست خرید از شرکت ویوان

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.